Video thumbnail

Videos in de zorg

Zorgvideos maakt korte originele bedrijfsfilms voor organisaties en projecten in de zorg. Door bewust niet vanuit een team te werken, kan Zorgvideos de kosten van zijn videoproducties laag houden. Of je nou een reportage, instructievideo of bedrijfsfilm wil laten maken. Het is niet nodig om een cameraman, geluidsman en regisseur in te huren als dit ook door 1 persoon uitgevoerd kan worden.

 

Met deze aanpak zijn bedrijfsfilms betaalbaar voor de zorgsector. Verschillende organisaties zijn dan ook gecharmeerd van de scherpe prijs/kwaliteit verhouding van Zorgvideos.

 

Zorgvideos weet met veel creativiteit een gezicht te geven aan soms lastige of zware onderwerpen binnen de zorg. Door hier een vleugje gepaste humor aan toe te voegen zijn videoproducties van Zorgvideos voor een breed publiek toegankelijk. Diezelfde humor maakt ook dat deze videoproducties worden gedeeld in social media waardoor het aantal kijkers snel groeit.

 

Waarom kiezen voor een videospecialist in de zorg i.p.v. een regulier videobedrijf?

 

- Zorgvideos heeft 10 jaar fulltime in de gezondheidszorg gewerkt en als proffesioneel hulpverlener (HBO) met verschillende disciplines en verschillende managementlagen samengewerkt.


- Zorgvideos heeft het belang van de client voorop staan en weet vanuit ervaring, met humor, geduld en eerlijk respect, het contact met de client, tijdens filmopnames, positief te laten verlopen.


- Zorgvideos werkt vanuit een passie voor zijn medemens.


- Zorgvideos heeft een originele verfrissende visie op de marketing & PR in de zorg en weet daarmee meetbare successen af te leveren.

 

 

 



Reageer

Reacties

Packers And Movers Mumbai op 4 feb 2019:
Hire Best Packers And Movers Mumbai for hassle-free Household Shifting, ***Office Relocation, Car Transporation, Loading Unloading, packing Unpacking at affordable Price Quotation. Top Rated, Safe and Secure Service Providers who can help you with 24x7 and make sure a Untroubled Relocation Services at Cheapest/Lowest Rate @ https://packersmoversmumbaicity.in/
shoessalesis op 18 jan 2019:
Valentino Outlet https://www.valentinooutletvip.com/, Ugg Cardy Glove https://www.uggaccs.com/ugg-cardy-glove-c-65/, Air Jordan 9 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-9-c-10/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-mid-star-c-1_4/, Air Jordan 3 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-3-c-5/, Air Jordan 12 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-12-c-5/, yeezy boost https://www.yeezyboostsite.com/, Air Jordan Sale https://www.airjordan12bulls.com/, Air Jordan 4 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-4-c-6/, Valentino Pumps https://www.valentinooutletvip.com/valentino-pumps-c-2/, Air Jordan 5 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-5-c-7/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-ball-star-c-1_2/, yeezy boost 350 https://www.yeezyboostsite.com/yeezy-boost-350-c-1/, Air Jordan 11 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-11-c-4/, Balenciaga Shoes https://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoes-c-9/, Nike Air Yeezy https://www.airjordan12bulls.com/nike-air-yeezy-c-13/, Golden Goose Starter https://www.goldengooser.com/starter-c-17/, golden goose francy https://www.goldengoosesneaker.com/golden-goose-francy-c-1/, adidas yeezy boost https://www.yeezyboostsite.com/, Golden Goose Starter https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-starter-c-10_17/, golden goose 2.12 https://www.goldengooselove.com/212-c-3/, lunarglide 7 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-7-c-11/, Balenciaga Outlet https://www.balenciagasale.com/, flyknit lunar 2 https://www.nikelunarsale.com/flyknit-lunar-2-c-2/, Moncler Outlet https://www.moncleroutletdeals.com/, Air Jordan 9 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-9-c-12/, Moncler Scarf https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-hats-scarf-c-4/, Golden Goose V Star https://www.goldengooser.com/v-star-c-19/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-mid-star-c-17/, golden goose superstar https://www.goldengoosesneaker.com/golden-goose-superstar-c-6/, Moncler Sale https://www.moncleroutletdeals.com/, Air Jordan Shoes https://www.airjordan12bulls.com/, adidas Yeezy Boost 350 V2 https://www.jordan12bulls.com/adidas-yeezy-boost-350-v2-c-17/, Moncler Kids Jackets https://www.moncleroutletus.com/moncler-kids-jackets-c-74/, lunarglide 5 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-5-c-9/, Air Jordan 10 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-10-c-1/, Golden Goose Slide https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-slide-c-1_6/, lunar flyknit htm nrg https://www.nikelunarsale.com/lunar-flyknit-htm-nrg-c-6/, moncler https://www.moncleraccs.com/, yeezy boost 350 v2 https://www.yeezyboostsite.com/yeezy-boost-350-v2-c-2/, Nike Air Foamposite https://www.airjordan12bulls.com/nike-air-foamposite-c-12/, Golden Goose V Star https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-v-star-c-1_9/, Nike LeBron 15 https://www.lebron16s.com/nike-lebron-15-c-3/, golden goose francy https://www.goldengooselove.com/francy-c-15/, Ugg Earmuff https://www.uggaccs.com/ugg-earmuff-c-66/, golden goose slide https://www.goldengoosesneaker.com/golden-goose-slide-c-5/, adidas Yeezy Boost 350 https://www.jordan12bulls.com/adidas-yeezy-boost-350-c-16/, Valentino Sandals https://www.valentinooutletvip.com/valentino-sandals-c-3/, yeezy boost 700 https://www.yeezyboostsite.com/yeezy-boost-700-c-5/, Moncler Outlet Online https://www.moncleroutletus.com/, Golden Goose Francy https://www.goldengooser.com/francy-c-10/, golden goose shoes https://www.goldengoosesneaker.com/, Air Jordan 4 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-4-c-8/, golden goose mid star https://www.goldengoosesneaker.com/golden-goose-mid-star-c-4/, Jordan Shoes Sale https://www.jordan12bulls.com/, Golden Goose Francy https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-francy-c-1_3/, Air Jordan XXXI https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-xxxi-c-1/, Golden Goose Outlet https://www.goldengooseworld.com/, Moncler Men Coats https://www.moncleroutletus.com/moncler-men-coats-c-69/, golden goose slide https://www.goldengooselove.com/slide-c-13/, Moncler Men Jackets https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-men-jackets-c-5/, Golden Goose Slide https://www.goldengooser.com/slide-c-13/, Air Jordan 13 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-13-c-4/, Valentino Shoes https://www.valentinooutletvip.com/, Air Jordan 6 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-6-c-10/, Balenciaga Caps https://www.balenciagasale.com/balenciaga-caps-c-8/, golden goose hi star https://www.goldengoosesneaker.com/golden-goose-hi-star-c-2/, Moncler Scarves Hats https://www.moncleroutletus.com/moncler-scarves-hats-c-73/, LeBron James Jerseys https://www.lebron16s.com/lebron-james-jerseys-c-2/, Moncler Men Vests https://www.moncleroutletus.com/moncler-men-vests-c-70/, Golden Goose May https://www.goldengooser.com/may-c-15/, Valentino Slides https://www.valentinooutletvip.com/valentino-slides-c-4/, Air Jordan 6 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-6-c-8/, yeezy boost infant https://www.yeezyboostsite.com/yeezy-boost-infant-c-3/, Moncler Women Jackets https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-women-jackets-c-7/, moncler scarf https://www.moncleraccs.com/moncler-scarves-c-2/, Air Jordan 12 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-12-c-3/, golden goose v star https://www.goldengoosesneaker.com/golden-goose-v-star-c-7/, moncler accessories sale https://www.moncleraccs.com/moncler-accessories-c-1/, GS Air Jordans https://www.airjordan12bulls.com/gs-air-jordans-c-11/, Valentino Sneakers https://www.valentinooutletvip.com/valentino-sneakers-c-5/, Balenciaga Tote Bags https://www.balenciagasale.com/balenciaga-tote-bags-c-2/, flyknit lunar 3 https://www.nikelunarsale.com/flyknit-lunar-3-c-3/, Valentino Ballerina Flats https://www.valentinooutletvip.com/valentino-ballerina-flats-c-1/, nike lunar sale https://www.nikelunarsale.com/, Golden Goose Francy https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-francy-c-10_12/, Air Jordan 8 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-8-c-9/, Golden Goose Superstar https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-superstar-c-1/, moncler hats https://www.moncleraccs.com/moncler-hats-c-3/, Air Jordan 1 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-1-c-2/, Air Jordan 3 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-3-c-7/, Air Jordan GS https://www.jordan12bulls.com/gs-air-jordans-c-13/, Moncler Men Jackets https://www.moncleroutletus.com/moncler-men-jackets-c-65/, Moncler Kids https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-kids-c-2/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-ball-star-c-20/, Nike LeBron 16 https://www.lebron16s.com/nike-lebron-16-c-1/, Moncler Kids Coats https://www.moncleroutletus.com/moncler-kids-coats-c-67/, Balenciaga Shoulder Bags https://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoulder-bags-c-3/, Moncler Women Vests https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-women-vests-c-8/, Golden Goose Super Star https://www.goldengooser.com/super-star-c-12/, Ugg Turn Cuff Glove https://www.uggaccs.com/ugg-turn-cuff-glove-c-68/, lunarglide 6 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-6-c-10/, Golden Goose Man https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-man-c-1/, Balenciaga Sale https://www.balenciagasale.com/, Air Jordan 5 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-5-c-9/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-mid-star-c-10_14/, golden goose sneakers https://www.goldengoosesneaker.com/, adidas Yeezy Boost 350 Infant https://www.jordan12bulls.com/adidas-yeezy-boost-infant-c-18/, Golden Goose Sale https://www.goldengooseworld.com/, Air Jordan 13 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-13-c-6/, lunarglide 4 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-4-c-8/, Moncler Kids Vests https://www.moncleroutletus.com/moncler-kids-vests-c-68/, golden goose kids https://www.goldengoosesneaker.com/golden-goose-kids-c-3/, golden goose superstar https://www.goldengooselove.com/superstar-c-19/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-ball-star-c-10_11/, nike lunar shoes https://www.nikelunarsale.com/, Golden Goose May https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-may-c-12/, lunarglide 8 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-8-c-12/, Golden Goose V Star https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-v-star-c-3/, lunarepic flyknit https://www.nikelunarsale.com/lunarepic-flyknit-c-7/, Nike Air Yeezy https://www.jordan12bulls.com/nike-air-yeezy-c-15/, Jordan Shoes https://www.jordan12bulls.com/, Ugg Gloves https://www.uggaccs.com/, Balenciaga Backpacks https://www.balenciagasale.com/balenciaga-backpacks-c-5/, Nike Kyrie 4 https://www.nikekyrie4s.com/nike-kyrie-4-c-3/, Golden Goose Superstar https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-superstar-c-10_18/, Moncler Women Vests https://www.moncleroutletus.com/moncler-women-vests-c-71/, LeBron 16 https://www.lebron16s.com/, Balenciaga City Bags https://www.balenciagasale.com/balenciaga-city-bags-c-6/, Golden Goose Superstar https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-superstar-c-1_8/, golden goose v star https://www.goldengooselove.com/v-star-c-9/, Nike Kyrie 3 https://www.nikekyrie4s.com/nike-kyrie-3-c-2/, golden goose starter https://www.goldengooselove.com/starter-c-5/, lunar 2016 https://www.nikelunarsale.com/lunar-2016-c-4/, golden goose sale https://www.goldengooselove.com/, Air Jordan 8 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-8-c-11/, lunar flyknit chukka https://www.nikelunarsale.com/lunar-flyknit-chukka-c-5/, Air Jordan 11 https://www.airjordan12bulls.com/air-jordan-11-c-2/, Golden Goose Sneakers https://www.goldengooser.com/, GGDB Shoes https://www.goldengoose-ggdb.com/, Ugg Glove Sale https://www.uggaccs.com/, golden goose mid star https://www.goldengooselove.com/mid-star-c-11/, Moncler Women Coats https://www.moncleroutletus.com/moncler-women-coats-c-66/, Moncler Women Coats https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-women-coats-c-9/, Ugg Fingerless Glove https://www.uggaccs.com/ugg-fingerless-glove-c-67/, Moncler Outlet https://www.moncleroutletus.com/, Kyrie 4 https://www.nikekyrie4s.com/, Golden Goose https://www.goldengooser.com/, Golden Goose Starter https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-starter-c-7/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengooser.com/ball-star-c-14/, Golden Goose May https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-may-c-10_13/, Nike Kyrie 4 https://www.nikekyrie4s.com/, golden goose hi star https://www.goldengooselove.com/hi-star-c-17/, Moncler Men Vests https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-men-vests-c-3/, Golden Goose Slide https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-slide-c-9/, Air Jordan 10 https://www.jordan12bulls.com/air-jordan-10-c-3/, Moncler Men Coats https://www.moncleroutletdeals.com/moncler-men-coats-c-6/, Golden Goose Shoes https://www.goldengoose-ggdb.com/, golden goose outlet https://www.goldengooselove.com/, Golden Goose Starter https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-starter-c-1_7/, Nike LeBron 16 https://www.lebron16s.com/, yeezy boost 500 https://www.yeezyboostsite.com/yeezy-boost-500-c-4/, Golden Goose Francy https://www.goldengoose-ggdb.com/golden-goose-francy-c-5/, Nike LeBron 15 https://www.nikekyrie4s.com/nike-lebron-15-c-4/, Nike Air Foamposite https://www.jordan12bulls.com/nike-air-foamposite-c-14/, Golden Goose V Star https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-v-star-c-10_19/, golden goose ball star https://www.goldengooselove.com/ball-star-c-7/, flyknit lunar 1 https://www.nikelunarsale.com/flyknit-lunar-1-c-1/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengooser.com/mid-star-c-16/, Moncler Women Jackets https://www.moncleroutletus.com/moncler-women-jackets-c-72/, Golden Goose Woman https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-woman-c-10/, Golden Goose Slide https://www.goldengooseworld.com/golden-goose-slide-c-10_16/
Packers and Movers Pune op 14 jan 2019:
Packers and Movers Pune Provide High Quality ***Household Shifting, Home/Office Relocation, Insurance, Packing, Loading, ###Car Transportation Service Pune and High experiences, Top Rated, Safe and Reliable, Best and Secure Packers and Movers Pune Team List. Get ✔✔✔ Affordable Rate Charts and Compare Quotation and Save Money and Time. @ https://packersmoverspune.org/
Packers and Movers Hyderabad op 9 jan 2019:
Packers and Movers Hyderabad Give Certified and Verified Service Providers, Cheap and Best ###Office Relocation Charges, ***Home Shifting, ✔ ✔ ✔ Goods Insurance worth Rs. 10,000, Assurance for Local and Domestic House Shifting. Safe and Reliable Household Shifting Services in Hyderabad with Reasonable Movers and Packers Hyderabad Price Quotation @
https://packersmovershyderabadcity.in/
Packers And Movers Mumbai op 2 jan 2019:
Hire Best Packers And Movers Mumbai for hassle-free Household Shifting, ***Office Relocation, Car Transporation, Loading Unloading, packing Unpacking at affordable Price Quotation. Top Rated, Safe and Secure Service Providers who can help you with 24x7 and make sure a Untroubled Relocation Services at Cheapest/Lowest Rate @ https://packersmoversmumbaicity.in/
jamesh john op 21 dec 2018:
This can be time consuming and tedious, and it dramatically increases the chances of making a mistake during the setup.


https://printercontactsupport.co.uk/hp-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/canon-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/epson-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/xerox-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/kodak-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/kyocera-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/lexmark-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/brother-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/dell-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/ricoh-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/panasonic-printer-support/

https://printercontactsupport.co.uk/samsung-printer-support/



Kiaan Roy op 17 dec 2018:
It is recommended to store the paper package on an even surface and away from moisture. Load ten to twenty sheets of photo-quality paper into the paper tray only prior to printing, and store the other sheets inside a resalable or airtight plastic bag.

https://www.customersupportcare.com/hp-printer-support.html

https://www.customersupportcare.com/canon-printer-support.html


https://www.customersupportcare.com/epson-printer-support.html

https://www.customersupportcare.com/xerox-printer-support.html


https://www.customersupportcare.com/kodak-printer-support.html

https://www.customersupportcare.com/brother-printer-support.html


https://www.customersupportcare.com/lexmark-printer-support.html

https://www.customersupportcare.com/samsung-printer-support.html


https://www.customersupportcare.com/dell-printer-support.html

https://www.customersupportcare.com/ricoh-printer-support.html


https://www.customersupportcare.com/panasonic-printer-support.html

https://www.customersupportcare.com/kyocera-printer-support.html

Reageren





Blogs
Bobby app
Zorgvideos online
Doen en Laten
Maliebaanloop 2012
Opening De Stadsbrug
Topics
Client Centraal
Contact
Altrecht 550 jaar
Service Team Leidsche Maan
Klanten

Clientsturing Door wie? Fietsie Foetsie Altrecht e-health

In Internet Explorer versions up to 8, things inside the canvas are inaccessible!